Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:

W Przedszkolu w Jemielnicy jest 5 grup przedszkolnych:

W grupie 1 pilnie uczą się dzieci w wieku 3 - 4 lat, grupa ta nazywa się "Jagódki", której wychowawcą jest Pani Bożena Ozimek

W grupie 2 pilnie uczą się dzieci w wieku 3-4 lat, grupa ta nazywa się "Pszczółki", której wychowawcą jest Pani Agnieszka Pola.

W grupie 3 pilnie uczą się dzieci w wieku 4-5 lat, grupa ta nazywa się "Słoneczka", której wychowawcą jest Pani Melania Pinkawa.

W grupie 4 pilnie uczą się dzieci w wieku 5-6 lat, grupa ta nazywa się "Motylki", której wychowawcą jest Pani Klaudia Niesmak.

W grupie 5 pilnie uczą się dzieci w wieku 5-6 lat, grupa ta nazywa się "Misie", której wychowawcą jest Pani Izabela Graca.

W Publicznym Przedszkolu w Jemielnicy - oddział zamiejscowy Barut, pilnie uczą się dzieci w wieku od 3 do 6 lat, grupa ta nazywa się "Biedronki", której wychowawcą jest Pani Katarzyna Mutz oraz pomocą wychowawcy jest Pani Aniela Drzyzga - Lamich.

W Publicznym Przedszkolu w Jemielnicy - oddział zamiejscowy Centawa, pilnie uczą się dzieci w wieku od 3 do 6 lat, grupa ta nazywa się "Sikorki", której wychowawcą jest Pani Katrin Grabiec oraz pomocą wychowawcy jest Pani Katarzyna Rother.

W Publicznym Przedszkolu w Jemielnicy - oddział zamiejscowy Gąsiorowice, pilnie uczą się dzieci w wieku od 3 do 6 lat, grupa ta nazywa się "Serduszka", której wychowawcą jest Pani Iwona Fabian oraz pomocą wychowawcy jest Pani Bernadeta Murlowska.

W Publicznym Przedszkolu w Jemielnicy - oddział zamiejscowy Łaziska, pilnie uczą się dzieci w wieku od 3 do 6 lat, grupa ta nazywa się "Chmurki", której wychowawcą jest Pani Joanna Cipura oraz pomocą wychowawcy jest Pani Gabriela Kołodziej.

Życzenia na Dzień Dziecka – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna